Funkcjonalne meble ogrodowe pozwalają na relaks, cieszą oczy i podnoszą estetykę otoczenia. Solidna huśtawka ogrodowa pozwoli cieszyć się latem w ogrodzie i swobodnie bujać w obłokach. Jakie huśtawki warto wybrać? Na co zwracać uwagę?

Technorattanowa solidna huśtawka ogrodowa

Meble technorattanowe cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Meble takie projektowane są zgodnie z obowiązującymi trendami, pozwalają więc na zaaranżowanie nowoczesnej przestrzeni wypoczynkowej. Solidna huśtawka ogrodowa to jeden z elementów oferowanych przez projektantów. Mebel taki bez wątpienia zwraca uwagę! Huśtawka przyciąga wzrok głębokim kokonem, w którego wnętrzu znajduje się siedzisko wypełnione poduszkami. Kokon skutecznie chroni przed silniejszym wiatrem, jak również promieniami słonecznymi. Dzięki przemyślanej konstrukcji fotel pozwala na oderwanie nóg od ziemi i bujanie w obłokach! Konstrukcja huśtawki oparta jest na aluminiowym stelażu. Materiał ten nie odkształca się, jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci.

Solidna huśtawka ogrodowa z rattanu

Meble rattanowe są jednymi z najczęściej poszukiwanych – i nie powinno to dziwić. Eleganckie, trwałe i niepowtarzalne meble przyciągają wzrok i sprawiają, że taras czy ogród nabierają niebanalnej oprawy. Solidna huśtawka ogrodowa wykonana z rattanu to wyjątkowy dodatek, który zachęci do częstszego przebywania blisko natury. Warto wspomnieć, że rattan wykorzystywany do produkcji mebli ogrodowych pochodzi wyłącznie z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że pozyskiwanie tego surowca nie zakłóca i nie degraduje środowiska naturalnego. Meble rattanowe powinny być odpowiednio zabezpieczone na czas jesieni i zimy – w ochronie mebli pomogą dedykowane pokrowce ogrodowe.