Blockchain product development idzie do przodu z szybkością dobrego pociągu, który nigdy nie ma opóźnienia. Wręcz można powiedzieć, że ta technologia jest zawsze o krok do przodu, co też stanowić może nie lada challenge do pokonania przez współczesne pokolenia.

Certyfikowane szkolenia blockchain

Jest wiele takich firm, które zajmują się technologią blockchain. Przykładem może być chociażby 10Clouds, cieszące się dobrą renomą wśród klientów. Ich katalog usługowy może wprowadzić w zdumienie. Jest bowiem tyle tych usług, które oparte są na technologii blockchain, że człowiek nie do końca zdaje sobie z tego sprawy. Co to dokładnie oznacza?

Tylko tyle, że każdy blockchain design musi zostać zaprojektowany w sposób bardzo dokładny, bez błędów. Nikt, kto pracuje nad ich powstaniem, nie może pozwolić sobie chociażby na tycinkowy błąd. Dlaczego? Ponieważ zaszkodzi to nie tylko jego renomie, ale również negatywnie wpłynie na opinię firmy. Dlatego też potrzebne są certyfikowane szkolenia, kursy, gdzie można zdobyć odpowiednią wiedzę, która przysłuży się podczas tworzenia łańcucha bloków blockchain.

Chcę zostać projektantem blockchain! 

Bardzo ambitny plan, który można ze spokojem zrealizować, jeżeli tylko ktoś ma głowę otwartą na zdobycie wiedzy. Tym bardziej, że na rynku brakuje takich osób, jak blockchain designer. Deficyt takich osób sprawia, że Ci obecni są podwójnie (czasem nawet potrójnie!) doceniani, ciesząc się godziwymi zarobkami.

Najpierw potrzebna jest nauka, która w dużej mierze odnosi się do bezpieczeństwa. Tylko dzięki temu można zaprojektować bezpieczne transakcje, jakie zawierane są m.in. na rynku kryptowalut, czy nawet podczas…zawierania (potwierdzania) związków małżeńskich!

Projektowanie, łączenie ze sobą poszczególnych składników, to tak naprawdę niewielka część z tej wiedzy, którą chce się posiąść, jeżeli ktoś na stałe chce związać się z technologią blockchain.

Blockchain designer nie może również zapomnieć o tym, że jego praca będzie polegała również na umiejętnym nawiązaniu współpracy, m.in. administratorami sieci, projektantami UX, czy też z innymi osobami, wykonującymi ten sam zawód, co on. Wszyscy muszą się wzajemnie wspierać. 

Transparentność systemów

Wszystko musi być jak najbardziej klarowne, z jednej strony zapewniające bezpieczeństwo wszystkich transakcji – niezależnie od tego, gdzie blockchain jest wykorzystywany. Blockchain designer ma szansę na to, aby wykonywać fascynującą pracę – o ile wcześniej zdobędzie odpowiednią wiedzę, popartą uznawanymi certyfikatami.

 

https://chuck.com.pl/funkcjonalnosc-spotyka-design-hokery-do-kuchni-i-sekret-idealnego-wnetrza/ live url https://greenrepublic.pl/parasol-ogrzewacz-gazowy-polaczenie-funkcji-i-estetyki/