Nie ma wątpliwości, że wygodny komplet ogrodowy to podstawa, by móc korzystać z ogrodu czy tarasu w czasie lata. Szukając idealnych mebli, warto zwrócić uwagę nie tylko na stronę wizualną, ale też na parametry wybranych rozwiązań, materiały, ich trwałość. Jaki wygodny komplet ogrodowy wybrać?

Wygodny komplet ogrodowy z technorattanu

Nie ma wątpliwości, że to właśnie meble technorattanowe są dzisiaj najchętniej wybieranymi. Meble takie są trwałe, świetnie wpisują się w nowoczesne trendy, można wykorzystać je w różnych aranżacjach. Wygodny komplet ogrodowy technorattanowy może składać się z wielu elementów: sofy, foteli, stolika, puf. Kolekcje technorattanowe są niezwykle rozbudowane, dzięki czemu każdy kupujący może znaleźć wśród nich coś dla siebie. Meble technorattanowe posiadają lekkie, aluminiowe stelaże, okrycie tworzy plecionka technorattanowa. Meble takie są świetnie zabezpieczone przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. Wygodny komplet ogrodowy tego typu może być również uzupełniony o miękkie poduszki, siedziska i pledy.

Wygodny komplet ogrodowy w konstrukcji modułowej

Meble modułowe to oryginalna nowość na polskim rynku, coraz chętniej wybierana przez klientów. Komplety modułowe składają się z kilku elementów, które w zależności od potrzeb mogą być wykorzystywane oddzielnie lub łączone ze sobą. Jest to możliwe dzięki małym złączkom. Połączone elementy najczęściej tworzą obszerne sofy. Meble modułowe posiadają najczęściej konstrukcje aluminiowe, nierzadko urozmaicone o naturalne drewno. Wierzch pokrywają miękkie poduszki i siedziska, tapicerowane tkaninami hydrofobowymi. Meble modułowe to wygodny komplet ogrodowy, który pozwoli na realizowanie marzeń o zmieniającej się przestrzeni, dopasowanej do konkretnych potrzeb.