Hanami Academy to profesjonaliści z zakresu makijażu permanentnego. Nasza placówka, powstała z myślą zarówno o początkujących, jak i doświadczonych linergistach. Oferujemy szkolenia z makijażu permanentnego dla osób zaczynających przygodę z tego rodzaju kosmetyką jak i dla doświadczonych kosmetologów. Kursy prowadzone wyłącznie przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, przy użyciu sprawdzonych i docenianych na rynkach polskich i zagranicznych pigmentach i urządzeniach Hanami. Poznaj z nami nowoczesne techniki, aktualne trendy i wszystkie potrzebne zagadnienia w kwestii makijażu permanentnego. Jeżeli chcesz  zacząć przygodę z makijażem permanentnym lub podnieść swoje umiejętności – nie obawiaj się i napisz do nas już dziś!

Hanami Academy – profesjonalne szkolenia z makijażu permanentnego

Podczas naszych kursy makijażu permanentnego prowadzonych przez wykwalifikowaną ekipę podchodzimy do każdego kursanta indywidualnie. Jeśli zdecydujesz się z nami skontaktować, pomożemy Ci dobrać poziom kursu odpowiadający twojej wiedzy i umiejętnościom. Pozwoli Ci to rozwinąć wiedzę teoretyczną, a także umiejętności praktyczne, które później będziesz w stanie wykorzystać w swoim salonie. Będziesz mieć okazję uczyć się na innowacyjnych pigmentach, a także najnowszych, specjalistycznych urządzeniach od Hanami. Więcej informacji dotyczących szkoleń uzyskasz na stronie https://hanami.academy/.

Pigmenty do makijażu permanentnego brwi – oferta Hanami Pigments

Poza szkoleniami polecamy również ofertę naszego sklepu z pigmentami do makijażu permanentnego. Nasze pigmenty gwarantują piękny i trwały efekt oraz całkowite bezpieczeństwo użycia. W naszej ofercie znajdziesz: pigmenty do makijażu permanentnego brwi, pigmenty do ust, pigmenty do powiek, pigmenty do skóry głowy pigmenty do microbladingu oraz do pigmentacji medycznej. Wszystkie produkty w naszym asortymencie są dokładnie sprawdzane i badane, dzięki czemu nie powodują niepożądanych efektów.