W dzisiejszych czasach nie tylko kobiety, ale i mężczyźni chcą czuć się swobodnie i estetycznie. Depilacja zbędnego owłosienia wykonywana jest przez większość osób na całym świecie z różnym efektem. Często tradycyjne metody depilacji niosą za sobą przykre konsekwencje w postaci podrażnień i zaczerwienienia. Dodatkowo proces trzeba powtarzać w kółko w krótkim odstępie czasu gdyż włosy odrastają. Depilacja laserowa jest permanentnym rozwiązaniem tej sytuacji.

Co gra pierwsze skrzypce?

Trwałe usunięcie owłosienia – to właśnie zapewnia depilacja laserowa. Rodzaje laserów do depilacji są w dzisiejszych czasach kluczowe; ich odpowiedni dobór zapewnia maksymalizację efektów w jak najszybszym czasie. Jeszcze kiedyś lasery były wbrew pozorom bardziej zróżnicowane niż teraz. Jednak obecnie najnowocześniejsze lasery łączą w sobie technologie poprzedników automatycznie dostosowując swoje parametry do rodzaju skóry klienta. Dzięki temu salony minimalizują błąd jaki mógłby powstać za sprawą błędnie ustawionych parametrów lasera przez człowieka.

Sprawdź również: https://depilacja.pl/lasery-do-depilacji/

Do najbardziej popularnych laserów, które dostępne są w najpopularniejszych sieciach jak depilacja.pl należą:

-Laser diodowy SPEC3 Hybrid – jak sama nazwa wskazuje jest hybrydowym połączeniem technologii laserowych – aleksandrytowej, diodowej i neodymowo-yagowej. Dzięki temu może idealnie dopasować się do karnacji każdego klienta zapewniając mu komfort, bezpieczeństwo i efektywność zabiegu.

-Laser LightSheer – bardzo poręczny i wygodny laser, który pozwala na idealne dobranie wielkości głowicy do miejsca, na którym przeprowadzana jest depilacja. To logiczne, że większe partie powinny mieć większe głowice niż mniejsze – laser LightSheer to zapewnia. Dodatkowym atutem jest funkcja próżniowego zasysania skóry dzięki czemu urządzenie lepiej wychwytuje włoski i skuteczniej je usuwa bez towarzyszących podrażnień.

Podsumowanie

W dzisiejszych czasach odpowiednia technologia i nowoczesny sprzęt to podstawa. W depilacji laserowej jest identyczne – warto wybierać salony, które w swoim wyposażeniu posiadają właśnie takie urządzenia.