Tablice od wielu lat używane były w szkołach, na uniwersytetach, w salach konferencyjnych czy przy prezentowaniu menu restauracji. Na przestrzeni lat nieco się zmieniły. Szkoły zaczęły sukcesywnie zmieniać wysłużone zielone tablice na bardziej nowoczesne. Z kolei tablice kredowe coraz częściej występują w lokalach gastronomicznych, które zachęcają nimi do promocji lub prezentują najważniejsze elementy z oferty. W zależności od branży ów tablice mają różne zastosowanie. W korporacji służyć będą do przeprowadzania ważnych spotkań zespołowych, a w małej firmie do organizowania pracy. Jednak łączy je jedno – funkcjonalność i praktyczność. 

Tradycyjny wygląd, ale inne zastosowanie. Poznaj modele klasycznych, zielonych tablic i wybierz właściwą dla siebie

Tablice szkolne i akademickie kojarzą nam się z kredą, pyłem, mokrą gąbką i plamami na jej powierzchni. Wówczas były one nieodłącznym elementem prowadzonych lekcji w szkołach i na uniwersytetach. Teraz, choć rola nadal taka sama, jej właściwości są zupełnie inne. Wyjątkowo lekkie i eleganckie modele są bardzo estetyczne i nijak nie przypominają tych sprzed 10 lub 15 lat. Ceramiczna powierzchnia jest trwała i odporna na działanie słońca, a do pisania po niej wykorzystuje się, m.in. mazaki kredowe z płynną kredą, dzięki którym zapisywanie informacje jest wygodniejsze. Wejdź na https://wally.com.pl/k1310,tablice-szkolne-i-akademickie.html i zamów swoją, personalizowaną tablicę z Wally!

Zupełnie nowa forma tablicy kredowej. Gotowa do montażu niemal od razu!

Tablice kredowe wykorzystasz w domu, gdzie stworzysz nowe miejsce do zabawy dla swojego dziecka. Dzieci uwielbiają rysować. Samoprzylepna tablica kredowa, której montaż zajmuje kilka chwil, sprawdzi się jako dekoracja na ścianę w pokoju Twojego malucha. W Wally dostępne są setki modeli o kształtach, które przypadną do gustu małym szkrabom. Inspirowane bajkami Disneya tablice to prawdziwy hit.