Wszyscy mówią o tym, jakie to okna na wymiar są drogie. Trzeba jednak dodać, ileż to zalet ma taka stolarka okienna. Całkiem możliwe, że dzięki temu przez długie lata uda się zaoszczędzić ogrom pieniędzy, który związany byłby w przyszłości z nieszczelnością okien.

Fachowiec w domu

Okna na wymiar to tak naprawdę kompleksowa usługa, która rozpoczyna się od tego, że fachowiec pojawia się w domu, wykonując pomiary. Jakie? Okien, które faktycznie będzie trzeba wykonać. O ile sam klient czasem wykona pomiary niedokładne, tak w tym przypadku wcale nie może być o tym mowy. Może to fakt, że tego typu stolarka okienna nie jest gotowa od ręki, ale mówią, że oczekiwanie to tak naprawdę zadanie dla osób cierpliwych. Za to można otrzymać “nagrodę”, a w tym wypadku będą to okna, które będą przystosowane do potrzeb konsumenta. Nawet, jeżeli te potrzeby będą bardzo mocno “wyśrubowane”.

Gwarancja na okna na wymiar

Właściwie można by powiedzieć, że stolarka okienna zamówiona indywidualnie nie wymaga żadnych większych poświęceń. Tzn. wystarczy pojawić się w salonie. Wyrazić chęć zakupu okien i sprawa będzie się już dalej toczyć sama. Prawda, że łatwo? Do tego nie można zapomnieć o tym, że na tego typu okna otrzymuje się zdecydowanie dłuższą gwarancję. Nawet, jeżeli będzie działo się z nimi coś złego, to można liczyć na szybki i sprawny serwis. Jak więc widać – warto. Tego typu okna polecane są dla osób, które faktycznie nie mają zbyt dużo czasu, aby specjalnie biegać po salonach w poszukiwaniu idealnych okien dla siebie.