Jak w prosty sposób wykorzystać w pełni powierzchnię mieszkania i znaleźć dość miejsca do przechowywania ubrań, butów czy kołder? Rozwiązaniem tego problemu są szafy na zamówienie – nowoczesne szafy tworzone są zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego i mogą być idealne dopasowane do istniejącej już aranżacji przestrzeni. Jak to możliwe?

Szafy na zamówienie – szafy dopasowane do potrzeb!

Stworzenie przestrzeni do przechowywania w mieszkaniu nie jest już problemem. Szafy na zamówienie pozwolą na lepsze zarządzanie miejscem oraz przestrzeń do przechowywania ubrań, odzieży wierzchniej, koców, kołder. Decydując się na szafy na zamówienie, warto wiedzieć, w jakim miejscu będą one stały – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, tworzącej szafy na wymiar. Najczęściej szafy takie tworzone są ze wnękach, które w ten sposób można sprytnie ukryć i wykorzystać. Szafy wnękowe dają możliwość zabudowy praktycznie pod sam sufit – daje to jeszcze więcej przestrzeni do przechowywania. Szafy na zamówienie to również szansa na dopasowanie mebla do istniejącej już aranżacji lub też zaprojektowanie jej „od zera”. Praktycznie nieograniczone możliwości wyboru materiałów sprawiają, że szafy takie są niepowtarzalne!

Jak tworzone są szafy na zamówienie?

Nowoczesne szafy na zamówienie od początku projektowania tworzone są razem z kupującym. Klient określa wymiary szafy, decyduje również o tym, ile i w jaki sposób rozmieszczone będą wewnątrz szafy półki, szuflady, drążek do zawieszania ubrań. Ważnym etapem jest wybór materiałów – szafy na zamówienie tworzone są najczęściej z płyt meblowych laminowanych lub lakierowanych, istnieje też możliwość wykorzystania naturalnego drewna, fornirów, luster, dekorów z plastiku czy imitujących naturalny kamień. Możliwości jest wiele!