Wykreowanie wygodnej przestrzeni do odpoczynku blisko domu jeszcze nigdy nie było tak proste. Warto wykorzystać pomysł na stół ogrodowy, który będzie centralnym punktem przestrzeni do relaksu. Jakie stoły proponują topowi projektanci? Na jakie modele warto zwrócić uwagę?

Pomysł na stół ogrodowy kawowy

W niewielkich ogrodach oraz w kawiarniach warto wykorzystać pomysł na stół ogrodowy, dopasowany wielkością do danej przestrzeni. Świetnym rozwiązaniem będzie stół ogrodowy kawowy, który pozwoli na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej dla kilku osób. Stoły kawowe to zarówno modele technorattanowe, jak i stoły z blatami z naturalnego drewna (np. drewna eukaliptusowego). Stoły takie pozwolą na wygodne podawanie posiłków, ale też deserów, organizowanie wieczorów wspólnie ze znajomymi. Uzupełnieniem dla takich stołów mogą być wygodne krzesła wykonane z technorattanu. Taki komplet pozwoli na wykreowanie wygodnej przestrzeni, z której korzystać będą wszyscy domownicy.

Pomysł na stół ogrodowy drewniany

Meble drewniane cieszą się olbrzymim zainteresowaniem kupujących. Szukając mebli, które będą nie tylko eleganckie, ale też trwałe, warto wykorzystać pomysł na stół ogrodowy drewniany. Stoły drewniane tworzone są obecnie najczęściej z drewna tekowego. Jest to drewno egzotyczne o wysokiej odporności na ścieranie, uszkodzenia, zmienne warunki atmosferyczne. Stoły takie mogą mieć konstrukcje drewniane lub aluminiowe – wybór jest duży. Drewniany stół warto zestawić z krzesłami z naturalnego rattanu. Takie połączenie wyglądać będzie rewelacyjnie.

Pomysł na stół ogrodowy z technorattanu

Nie ma wątpliwości, że meble technorattanowe są obecnie jednymi z najchętniej kupowanych. Meble takie odznaczają się trwałością, elegancją. Pomysł na stół ogrodowy z technorattanu to świetne rozwiązanie – stoły takie dostępne są zarówno w wersji kawowej, jadalnianej.